شما یک پیام دریافت کرده اید و یا  ایده ای به ذهنتان رسیده است.اکنون می خواهید که تمام و کمال به آن ایده دست یابید.باید بدانید که فقط نیاز به استراتژی مناسب برای انجام این کار دارید.

کاری که باید انجام  دهیدچیست؟

ایده گرفتن از دیگران.

چرا استراتژی افرادی که قبلاً راه را کشف کرده اند استفاده نمی کنید؟ به این بیاندیشید که آیا شما واقعاً وقت ، انرژی و توانایی برای یافتن بهترین راه را دارید؟

به این منظور لازم است که دو کار انجام دهید:

  1. پیدا کردن افرادی که قبلا این کار را انجام داده اند.
  2. انجام دادن کاری که آنها انجام داده اند.

در اینجا ۵ کار آفرینی که راه موفقیت را طی کرده و ارزش ها را دارا هستند آورده شده است:

۱) Brendon Burchard

20160411071537-1-brendan

برندن بورچارد باید در رأس لیست قرار گیرد. او کتابی با موضوع “استفاده از تخصص در تولید درآمد” نوشته است.

بهترین فروش او مربوط به کتاب ” پیغام آور میلیونر” بود که در آناین موضوع مطرح شده است که چگونه میتوان میلیونر شد، شما می توانید کتاب او را به صورت رایگان از وبسایت او دریافت کنید.

۲) Amy porterfield

20160411195623-amy-porterfield1212

امی پورترفیلد، مشاور رسانه های اجتماعی و استراتژیست، یک استاد کامل در زمینه بازاریابی است.

از همه مهمتر، او چگونگی تبدیل پیروان جدید را به طرفداران جنجالی و خریداران واقعی آموزش می دهد

۳) Gary Vayner:

20160411074436-3-gary

 در این سیاره یک و تنها یک گری وونرچوک است. او لیست را تکمیل میکند زیرا وونورچوک یک کارآفرین تمام عیار و کامل روی زمین است. او در همه فنون مهارت دارد – صحبت کردن، نوشتن، رسانه های اجتماعی (بر روی سیستمهای مختلف بیشتر از آنچه که بتوانید بشمارید)، مشاوره  و. . . کافی است شما نام ببرید ، او انجام می دهد! یک فریبنده تمام عیار است.

۴) Marie Forleo

20160411073136-4-marie

برنامه تلویزیونی وب مارین فورلئو ، مخاطبین باور نکردنی ای دارد (زیرا واقعاً خوب است). ویدئو راه آینده است و مارین فورلئو هموار کننده این راه.

پیروان او مشتاقانه نصایح او را در استراتژی کسب و کار، ایده های بازاریابی و اینکه چگونه با ساده زیستن بهتر زندگی کنیم مورد ملاحظه قرار داده اند.

۵) Jon Acuff

20160411072036-5-jon-acuff

هر بازاریاب آنلاینی به شما خواهد گفت که حضور در رسانه های اجتماعی مساله ی بسیار مهمی در مورد شغلتان است. جان آکوف در برقراری ارتباط نسبت به بقیه ، همتایی ندارد.

او یک نویسنده و سخنران شوخ، سرگرم کننده، صادق و متشخص و جذاب است و این خصوصیات را به انبوهی از طرفدارانش منتقل کرده است.

بهتر است که تلاش برای اختراع دوباره چرخ را متوقف کنید و تنها آنچه که در حال حاضر برای افراد دیگر کارآمد است انجام دهید. اجازه دهید استراتژی دیگران باعث تغییر جهان شما شود.

یک دیدگاه برای “برای رسیدن به اهدافتان، پیرو این افراد مبتکر و خلاق شوید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *